• oktobris 13, 2022

Pirmdien, 17.oktobrī, vēstures skolotāja Ligita Straube ar skolas pieredzes stāstu piedalīsies programmas “Latvijas skolas soma” forumā Latvijas Nacionālajā teātrī. Priecājamies, ka Latvijas Republikas Kultūras ministrijas Kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” vadītāja Aija Tūna ir atzinīgi novērtējusi mūsu skolas veikumu, integrējot aktuālos kultūras notikumus ikdienas mācību procesā un uzaicinājusi piedalīties prestižajā sarīkojumā.

Skolotāja Ligita Straube  par “Latvijas skolas somu” saka, “programmas spēks ir izglītošanās ārpus klases un skolas sienām, ārpus ierastajiem paņēmieniem un metodēm. Tas rada skolēnos interesi par procesiem un plašuma izjūtu. Veicina pasaules un Latvijas kopuma izpratni. Pieskaršanās teātra mākslai, izstāžu, kinofilmu, muzeju, izglītojošu un karjeru veicinošu nodarbību apmeklēšana dažādo un padara interesantu mācību procesu katram. Skolas somas piedāvātais pasākumu kopums veido piederības izjūtu Latvijai un attīsta skolēnos emocionālo inteliģenci. Latvijas kultūras pieredze  rada lauku katrā skolēnā, kuru piepildīt ar saturu. Piedāvājums un iespēja ir lieliska, katrs pats izvēlas, vai turpināt, – iepazīt, mācīties un attīstīties. Skolotājs ar kultūras notikumu mācību procesā ienes jēgu un prieku.” 

Vairāk par programmas “Latvijas skolas soma” forumu: https://www.lnkc.gov.lv/lv/jaunums/notiks-programmas-latvijas-skolas-soma-forums

Foruma programma: https://www.lnkc.gov.lv/lv/media/21407/download 

Atskatoties uz pasākumu :

Foruma ieraksts: https://youtu.be/USXnD_nYG1Y