• marts 17, 2023

17.martā sākas 2.kārta, lai pieteiktos Ēnu dienu vakancēm. Izmanto šo iespēju, piesakies uz jaunu vakanci, ja tavs  pieteikums 1.kārtā tika noraidīts.

Skaits, cik reižu katrs dalībnieks var pieteikties uz kādu no pieejamajām vakancēm, nav ierobežots. Vienīgi nevarēs pieteikties uz to vakanci, kurā jau tiki noraidīts. Tāpēc, pirms piesakies vakancei, iepazīsties ar ieteikumiem https://enudiena.lv/informacija/enotaji/   un rūpīgi pārdomā motivācijas vēstules saturu.

Savukārt, ja tavs pieteikums uz interesējošo vakanci apstiprināts 1.kārtā, gaidi tālākus norādījumus no Ēnu devēja par Ēnu dienas norisi. Ja Ēnu devējs ar Tevi nav sazinājies par Ēnu dienas norisi, aicinām sazināties ar Ēnu dienas organizatoriem – Junior Achievement Latvia.

Sagatavoties Ēnu dienai, uzrakstīt motivācijas vēstuli, vai atrisināt citas neskaidrības mūsu skolā tev palīdzēs pedagogs karjeras konsultants un sociālo zinību skolotāja Anda Zariņa. Sazinies ar viņu e-klases pastā un vienojies par klātienes tikšanos.

Atgādinām, ka Ēnu dienas pasākumā 5.aprīlī īpaši aicināti doties visi 7.-9.klašu skolēni. Ar Ēnu dienā pieredzēto 8. – 9.klašu skolēni dalīsies skolas konferencē “Profesiju pasaule” 20.aprīlī svētku zālē.