• februāris 7, 2024

2024. gada 06. februārī, par augstiem sasniegumiem mācībās, olimpiādēs, sportā, kultūrā, kā arī par pilsonisko līdzdalību un skolas tēla popularizēšanu, svinīgajā pasākumā “Rīgas skolēns 2023. Mēs lepojamies!” tika sumināti pašvaldības mācību iestāžu labākie skolēni 2023. gadā.

Rīgas 85. pamatskolas 9.a klases skolniece Silva Stūrmane tika sveikta par labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem, t.sk. godalgotām vietām mācību priekšmetu olimpiādēs, zinātniskās  pētniecības konferencēs un konkursos.

Izsakām pateicību skolnieces vecākiem, kā arī visiem skolas pedagogiem, kuri strādājuši ar talantīgo skolnieci. Lepojamies un sveicam mūsu 9.a klases skolnieci Silvu Stūrmani!

Skolēniem tika pasniegti Rīgas domes Pateicības raksti, kā arī grāmata “100 pastaigu takas Latvijā”.

 

“Rīgas skolēni ir mūsu pilsētas gods. Šo bērnu un jauniešu sasniegumi ne tikai atspoguļo Rīgas izglītības sistēmu, bet arī parāda, ka tā ir mūsu nākotne. Ar augstiem panākumiem un neizmērojamu potenciālu viņi pārstāv ne tikai savu skolu, bet arī visu Rīgu. Šodien mēs godinām viņu neatlaidību, dedzību un mērķtiecību, kas ir iedvesmojošs piemērs mūsu pilsētas jauniešiem. Novēlu viņiem vienmēr izdarīt mazliet vairāk nekā tiek prasīts. Lai panākumiem bagāts šis gads,” sacīja Rīgas vicemērs Edvards Ratnieks.